مقالات

تاثیرات اندولیفت صورت چیست؟

تاثیرات اندولیفت صورت

اگر جز افرادی هستید که دارای پوستی شل و افتاده و همچنین پین و پروک در نواحی مختلف صورت،گردن و حتی بخش هایی از بدن خود هستید و از انجام جراحی های تهاجمی هراس دارید، نیاز به نگرانی نخواهد بود. استفاده از روش اندولیفت می تواند به شما پوستی بدون چین و چروک و افتادگی را بدون هیچ درد و خونریزی هدیه دهد. برای آشنایی بیشتر با تاثیرات اندولیفت صورت و یا حتی بدن، ادامه این مطلب را از دست ندهید.

تاثیر اندو روی صورت چیست؟

روش اندولیفت صورت که در واقع به کمک نوعی لیزر با فیبرهایی در ضخامت کم انجام می شود، باعث لیفت صورت و از بین رفتن چین و چروک ها و در نتیجه جوانسازی و از بین رفتن بسیاری از مشکلات پوستی نیز میگردد. از جمله تاثیرات مهم اندو بر روی پوست صورت می توان به موارد مختلفی اشاره کرد که شامل:

 • از بین بردن افتادگی و شلی پوست
 • از بین بردن چین و چروک های سطحی تا عمیق پوستی
 • از بین بردن چربی های اضافه صورت
 • کانتورینگ و زاویه سازی فک و صورت
 • کمک به درمان آکنه، جوش و اسکار و یا جای آن ها بر روی پوست
 • از بین بردن پف و تیرگی زیر چشم

تاثیرات اندولیفت صورت بر روی پوست

از اندولیفت علاوه بر استفاده در صورت، میتوان بر روی پوست بدن نیز مورد استفاده قرار داد. در واقع اندو جز معدود روش های زیبایی است که بر روی تمام قسمت های پوست بدن قابل اعمال و نتیجه دهی است. از مهمترین تاثیر لیزر اندولیفت بر روی پوست میتوان به رفع افتادگی پوست صورت و بدن، به خصوص در افرادی که به علت افزایش سن و کاهش قدرت سلول های پوستی درکلاژن سازی می باشد، اشاره کرد.

از دیگر تاثیرات مهم این روش بر روی پوست میتوان لاغری در نقاط مختلف بدن در افرادی دانست که تمایلی به انجام روش های جراحی کاهش سایز و خطرات و پیامدهای منفی پس از آن را ندارند، نام برد. از این روش در لاغری و کانتورینگ و زاویه سازی صورت و فک و همچنین گونه ها نیز مور استفاده قرار میگیرد و در عین حال که موجب رفع افتادگی و سغت شدن پوست میگردد، زیبایی را به صورت افراد نیز هدیه می دهد.

  هایفو لاغری | آیا هایفو صورت را لاغر میکند؟

آیا از اندولیفت در لاغری صورت استفاده می شود؟

خوب است بدانید که در روش اندولیفت پزشک متخصص به کمک فیبرهای بسیار نازک و ظریف نور لیزر را به لایه های عمیق و هیپودرم پوست(جایی که سلول های پوستی و سلول های چربی وجود دارند) می تاباند و در نتیجه با تولید حرارت بالاتر منجر به از بین رفتن سلول های چربی غیر مفید و همچنین تخریب جزیی سلولی در جهت تولید کلاژن بیشتر در زیر پوست میگردد.

بنابراین با از بین رفتن سول های چربی، به مرور منجر به کاهش سایز و وزن شده و کاهش وزن را در فرد به وجود می آورد. از آنجا که از این روش هم در صورت و هم در بدن استفاده می شود، میتوان برای لاغری اندام نیز بهره برد.

تاثیر اندو روی غبغب چیست؟

غبغب در اثر افزایش سن، بیماری های پوستی، چاقی و لاغری مداوم در ناحیه گردن به وجود می‌آید و تاثیر مخربی در میزان زیبایی افراد دارد. با از بین بردن غبغب میتوان زیبایی گذشته را به صورت خود بازگرداند و از طرف دیگر موجب کم نشان دادن سن افراد نیز میگردد.

تاثیر لیزر اندولیفت بر روی پوست صورت و از بین بردن غبغب بسیار بالاست و می توان بدون درد، خونریزی، بخیه و… پوست شل و افتاده غبغب را درمان کرده و علاوه بر لیفت پوست در این منطقه با  افزایش کلاژن سازی، موجب از بین رفتن چین و چروک و تیرگی های زیر گردن گردد.

از اندولیفت در چه مناطقی از بدن استفاده می شود؟

همانطور که ارائه شد؛ اندو از جمله روش های زیبایی و درمانی است که علاوه بر لیفت پوست، لاغری در صورت در قسمت های مختلف بدن نیز کاربرد دارد. از این روش در سینه ها، شکم، پهلو، زیر بقل، اضافه پشت، باسن، ران ها و ساق پا مورد استفاده قرار میگیرد.

  اثر هایفو کی مشخص میشود | آیا واقعا هایفو تاثیر دارد

در اثر استفاده از لیزر اندولیفت برای پوست صورت که لیفت و روشنی پوست را در بردارد، در بدن نیز میتوان برای لاغری موضعی و همچنین لیفت پوست آویزان و شل استفاده کرد. این روش به خصوص برای مادرانی که به تازگی زایمان کرده اند و دارای پوست شل و افتاده ای هستند یا افرادی که در اثر کاهش وزن پوست آنها شل و افتاده شده است، بسیار پرکاربرد می باشد.

مزایای اندولیفت در لاغری

امروزه روش های مختلفی برای از بین بردن چربی های اضافه بدن و به خصوص لاغری موضعی وجود دارد، اما اکثر این روش ها با استفاده از روش های جراحی و تکنیک های تهاجمی صورت میپذیرد که علاوه بر استفاده از بیهوشی، دارای عوارض و مضرات زیادی است و فرد نیاز به طی کردن دوران نقاهت بالایی خواهد داشت.

در حالی است که به کمک روش اندولیفت میتوان با حذف و از بین بردن چربی های اضافه به صورت دائمی، بدون هیچگونه برش، درد و خونریزی میتوان موجب کاهش وزن، لاغری و یا حتی لاغری موضعی در نقاط مختلف بدن و صورت گردند.

تاثیر اندو در لاغری صورت چیست؟

داشتن صورتی با تناسب بالا و به خصوص دارای زاویه مناسب در قسمت های فک و گونه به صورت استاندارد، جز ترندهای زیبایی در سال های اخیر محسوب می‌گردد. با توجه به این مورد؛ معمولا افراد زیادی به انجام زاویه سازی فک و گونه به کمک لیزر اندولیفت برای پوست صورت پرداخته اند تا به این طریق بتوانند بدون بستری شدن و طی کردن دوران نقاهت طولانی، صورتی جذاب و متناسب با استانداردهای زیبایی روز دنیا داشته باشند.

  انواع نخ لیفت صورت چیست؟

در روش اندولیفت علاوه بر لیفت صورت و از بین بردن چین و چروک ها، با از بین بردن سلول های چربی اضافه، می توان صورتی خوش فرم و لاغر و بدن چربی اضافه داشته باشید. از طرف دیگر در این روش لاغر شدن صورت همگام با لیفت و سفت شدن پوست رخ می دهد که خود میتواند در ماندگاری و اثربخشی این روش تاثیر گذار باشد.

عملکرد اندولیفت صورت

اندولیفت به کمک نفوذ اشعه لیزر در بافت و لایه های عمیق پوستی صورت میگیرد که این کار با کمک حفر میکروکانال هایی توسط فیبرها انجام شده که نفوذ لیزر را چند برابر خواهد کرد. به این شکل بدون خونریزی و یا درد شدید می توان نتایج شگرف این روش را مشاهده نمود. در روش لیزر اندولیفت بر روی پوست صورت که در لایه های عمیق پوستی تاثیر گذار است، با نفوذ اشعه های لیزر موجب تخریب محدود سلولی و در نتیجه ایجاد کلاژن های بیشتر جهت نوسازی پوستی می باشد. در نتیجه این عملکرد، میتوان پوستی بدون چین و چروک و روشن تر داشت و از طرف دیگر آکنه های پوستی را نیز درمان خواهد کرد.

از جمله مهمترین مزایای اندو بر روی پوست میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • بدون نیاز به بستری
 • بدون خونریزی و ایجاد زخم های عمیق
 • بدون برش
 • بدون نیاز به انجام مراقبت های خاص پس از اندو
 • درد مختصر و کم
 • قابلیت استفاده از بیحسی
 • ماندگاری بالا

خلاصه مطلب

انجام روش لیزر اندلیفت بر روی پوست صورت از جمله تکنیک های مدرن زیبایی است که موجب لیفت صورت و حتی کانتورینگ و تقارن سازی در نواحی فک و گونه نیز میگردد. از این روش در لاغری صورت و بدن و حتی رفع غبغب بهره گرفته می شود.

امتیاز به این صفحه
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *