هایفوتراپی صورت + 20 نمونه عکس قبل و بعد هایفوتراپی + فیلم

داشتن ی پوست صاف سالم و شفاف ضرورت همه ما ها است به خصوص برای خانم ها که زیبایی براشون خیلی مهمه و منطقی هم است. با افزایش سن و بالطبع افزایش چین و چروک های پوست صورت و همچنین افتادگی پوست، بسیاری از افراد در پی ترمیم پوست خود و جوانسازی آن بر می‌آیند.

اولین کار که باید برای جوانسازی پوست خود انجام دهید هایفوتراپی صورت می باشد که از نظر دکتر رفیعی باید به صورت سالیانه حتما انجام دهید. هایفوتراپی برای صورت از جمله روش هایی که در سال های اخیر بسیار مطرح شده است و طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است

هایفو صورت ویژگی های بسیاری دارد از ساده ترین این ویژگی ها می توان به مواردی همچون، نداشتن درد، جراحت و مداخله جراحی است که به عبارتی تهاجمی نیست. خاصیت بیشتر این روش این است که دو تا سه سال ماندگاری داره و سالی یکبار لازمه که این روش را انجام بشه تا نتایج خیلی بهتری بتوانید دریافت کنید.

عکس قبل و بعد هایفوتراپی صورت

هایفوتراپی برای لک صورت

هایفوتراپی برای لک صورت

هایفوتراپی صورت بطور کامل و قطعی برای رفع لک صورت استفاده نمی شود و اصولا هایفو برای از بین بردن لک های صورت نیست، اما افرادی که دچار لک و یا کک و مک بر روی پوست صورت خود هستند، می توانند با استفاده از روش هایفو تراپی و تاباندن اشعه التراسوند بر روی پوست صورت خود موجب از بین رفتن چربی زیر پوست شود و در نتیجه لک و کک و مک های پوست را کمرنگ تر کند و گاهی اوقات ممکن است این لکه ها از بین برود و با از بین رفتن لکه ها و کک و مک ها به خودی خود موجب روشن شدن پوست می گردد.

هایفوتراپی برای لک صورت علاوه بر لیفت صورت و شفاف کردن پوست صورت باعث کمرنگ تر شدن  لکه های صورت، بهبود قابلیت ارتجاعی پوست و همچنین نرم و صاف شدن پوست می گردد و از افزایش روند پیری پوست جلوگیری به عمل می آورد‌.

هایفو صورت چیست ؟

هایفو برای صورت را می توان یکی از قدرتمندترین و بهترین روش های جایگزین جراحی زیبایی دانست.

در روش هایفو تراپی برخلاف روش های جراحی و تهاجمی که به سطح پوست آسیب وارد می‌شوند، به لایه سطحی پوست هیچگونه آسیبی وارد نمی شود و تنها آسیب های جزئی و بسیار اندکی به لایه عمیقی از پوست وارد می‌شود که این آسیب ها هم در جهت تحریک کلاژن و الاستین سازی پوست، در جهت جوانسازی و لیفت پوست صورت انجام می پذیرد، انجام می گردد.

هایفوتراپی صورت از طریق امواج متمرکز فرا صوت صورت می‌گیرد که با شدت بالا به پوست آسیب دیده تابانده می‌شود و به این ترتیب موجب تحریک کلاژن سازی و الاستین سازی برای پوست می گردد.

این روش در دنیا که آن را به عنوان یکی از بهترین جایگزین‌های روش جراحی باز برای زیبایی و لیفت پوست صورت و بدن می دانند، با سرعت بیشتر، دقت بیشتر، انعطاف پذیری بالا تر و همچنین عوارض بسیار پایین‌تر و هزینه‌های کمتری انجام می‌پذیرد و فرد پس از انجام این روش‌ دوره نقاهت کمتری را سپری خواهد کرد.

هایفوتراپی صورت چیست ؟

همین حالا برای جوانسازی پوست خود با هایفوتراپی اقدام کن

همین حالا می تونی برای زیبایی و جوانسازی پوستت یک اقدام ساده اما موثر کنی.

فقط کافیست در فرم زیر خدمت مورد نیاز و انتخاب کنی، شماره همراه را وارد کنی تا با هماهنگی قبلی، یک جلسه مشاوره رایگان با جناب دکتر رفیعی داشته باشید.

همچنین در ادامه از جشنواره های تخفیفی و بروزترین خدمات مطب پوست و لیزر دکتر رفیعی آشنا بشید.

هایفو در چه نواحی از صورت انجام می شود؟

هایفوتراپی گونهبرای از بین بردن خطوط روی گونه
هایفوتراپی خط اخمبرای از بین بردن و کاهش عمق خط اخم میان دو ابرو
هایفوتراپی خط خنده برای محو کردن خط خنده
هایفوتراپی ابروبرای لیفت و بالا کشیدن ابرو
هایفوتراپی بینیبرای فرم دهی و حالت پذیری بیشتر بینی
هایفوتراپی چانهبه منظور زاویه سازی صورت و فک
هایفوتراپی پیشانیاز بین بردن و کاهش خطوط سطحی روی پیشانی
هایفوتراپی دور چشم برای ازبین بردن خطوط پنجه کلاغی گوشه چشم
هایفوتراپی برای گودی زیر چشمبرای درمان گودی و سیاهی زیر چشم
هایفوتراپی صورت

مزایای هایفوتراپی

هایفوتراپی لیفت صورت را می توان یکی از فویترین و برترین روش های جوانسازی و لیفت پوست صورت و بدن دانست که می تواند جایگزین بسیار خوبی در عمل های جراحی در جهت جوانسازی و لیفت پوست، بدون درد و خونریزی و یا جای بخیه باشد. از جمله مزایای مهم روش هایفوتراپی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لیفت پوست
 • چاقی صورت
 • لاغری صورت
 • رفع چین و چروک
 • درمان افتادگی پلک و گونه
 • رفع جای جوش، لک و کک و مک
 • تاثیرگداری بیشتری نسبت به سایر روش
 • جوانسازی پوست
 • خطر و ریسک پایین
 • عوارض بسیار کم و به ندرت
 • رفع و افتادگی پوست غبغب
 • تعداد جلسات مورد کوتاه می باشد.
 • ماندگاری بالا و عدم نیاز به روش های مکمل
 • هزینه به صرفه و معقول در مقایسه با روش ها

هایفوتراپی چه عوارضی دارد؟

هایفوتراپی به علت استفاده از امواج اولتراسوند یا امواج صوتی که به بدن تابانده می‌شود، با گرم شدن لایه درم پوست موجب تحریک کلاژن‌سازی شده و همین موضوع موجب از بین رفتن چین و چروک و لیفت پوست و جوانسازی و روشن شدن پوست میگردد.

لذا عوارض هایفوتراپی چندانی را معمولاً در پی نخواهد داشت و در واقع این روش را می‌توان نوعی روش غیرتهاجمی دانست که بدون درد، بدون خونریزی، بدون بخیه، بدون نیاز به دوره نقاهت پس از آن می‌باشد.

 • التهاب پوست
 • احساس درد در نواحی صورت
 • قرمز شدن پوست بعد از هایفوتراپی
 • احساس بی حسی در نواحی تحت درمان
 • ایجاد لک روی نواحی که هایفو انجام شده
عوارض هایفو صورت
هایفوتراپی برای صورت

آیا هایفوتراپی صورت تاثیر دارد؟

از تاثیر هایفو بر صورت میتوان به از بین بردن خط اخم و خط خنده یا همان خط لبخند، از بین بردن افتادگی، از بین بردن چین و چروک های موجود در کناره های صورت، از بین بردن خطوط پیشانی، از بین بردن سیاهی زیر چشم و گودی زیر چشم نام برد.

از آنجا که استفاده از این روش کاملاً بدون دوره نقاهت می باشد؛ لذا افراد می توانند بلافاصله بعد از انجام این روش به محیط کار خود بازگردند و کارهای روتین و روزمره خود را به راحتی و بدون هیچ گونه فوت وقتی انجام دهند.

باید دقت داشته باشید افرادی که به دنبال نتیجه گیری کاملاً سریع و همزمان هستند، بهتر است از روش هایفوتراپی استفاده نکنند. چرا که  تاثیر هایفوتراپی بر پوست صورت بعد از گذشت چهار یا شش هفته بعد از تحریک کلاژن سازی پوست به وجود می آید.

چه نتایجی را از هایفوتراپی صورت انتظار داشته باشیم؟

 1. کاهش چین و چروک: هایفوتراپی می‌تواند بهبودی در ظاهر چین و چروک‌های صورت ایجاد کند، به ویژه در مناطقی مانند پیشانی، گونه‌ها و گردن.

 2. جمع شدن و لیفتینگ صورت: با تحریک تولید کلاژن، هایفوتراپی می‌تواند بافت‌های پوستی را تنش ببخشد و باعث جمع شدن و لیفتینگ صورت شود.
 3. بهبود تناسب و تعادل صورت: هایفوتراپی می‌تواند به تناسب و تعادل صورت کمک کند، به طوری که خطوط فک، گونه‌ها و چانه تعریف شده‌تر به نظر برسند.
 4. بهبود الاستیسیته پوست: با تحریک تولید کلاژن و الاستین، هایفوتراپی می‌تواند بهبود الاستیسیته و انعطاف پوست را ایجاد کند.
 5. زمان بازیابی سریع: هایفوتراپی یک روش غیرجراحی است و عموماً دارای زمان بازیابی کوتاه‌تری نسبت به روش‌های جراحی است. بنابراین، شما ممکن است بتوانید به سرعت به فعالیت‌های روزمره خود بازگردید.

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

مراقبت های بعد از هایفو

پس از انجام هایفوتراپی، مراقبت‌های بعدی می‌تواند به بهبود نتایج و جلوگیری از عوارض کمک کند. در ادامه تعدادی از مراقبت‌های بعد از هایفوتراپی آمده است.

 • خودداری از مصرف الکل.
 • نوشیدن اب بیشتر.
 • پرهیز از استحمام با اب داغ.
 • پرهیز از استفاده سونا و استخر تا یک هفته پس از هایفو.
 • پرهیز از استفاده مواد ارایشی بر روی موضع تا یک هفته پس از هایفوتراپی.
 • استفاده از کمپرس یخ بر روی موضع.
 • عدم استفاده از وان جکوزی و استخر به مدت یک هفته بعد از هایفوتراپی.
 • عدم قرار گیری زیر نور مستقیم خورشید به مدت یک هفته بعد از هایفو تراپی.
 • استفاده از ضدآفتاب با کیفیت هنگام خروج از منزل و استفاده از کلاه های لبه دار آفتابی برای جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید به صورت بعد از هایفو تراپی صورت حداقل به مدت ۲ هفته پس از انجام این روش.
 • عدم استفاده از نوشیدنی های کافئین دار به مقادیر زیاد تا یک ماه پس از انجام این روش.
 • نخاراندن صورت تا جای ممکن و سعی کنید در صورت تحریک پوست صورت و ایجاد خارج از کیسه آب سرد استفاده کنید.
 • سعی کنید انجام اصلاح وکس صورت و غیره را به یک هفته پس از انجام هایفو تراپی موکول کنید.
 • انجام آرایش بلافاصله پس از هایفوتراپی توصیه نمی‌شود، اما ۲۴ ساعت پس از آن به راحتی می توانید میکاپ داشته باشید، اما سعی کنید از انجام میکاپ های سنگین خودداری کنید.

 

مراقبت های بعد از هایفوتراپی صورت
آیا هایفوتراپی درد دارد؟

آیا هایفوتراپی درد دارد؟

امروزه خیلی از کاربران از ما این سوال را دارند که آیا درد صورت بعد از هایفو واقعیت داره؟؟در ادامه به پاسخ این سوال میپردازم و کاملا حس انجام هایفو را برای شما عزیزان توصیف می کنیم:

انجام هایفو تراپی به خودی خود درد چندانی ندارد، اما در برخی افراد که دارای پوست‌های حساسی هستند و درد را بیشتر احساس می کنند، به علت تاباندن امواج اولتراسوند و برخورد آن با پوست به علت گرم شدن پوست و همچنین حساسیت پذیری بیشتر آن ممکن است موجب بروز درد در حین انجام هایفو تراپی شود.

معمولاً این درد خفیف بعد از اتمام فرآیند هایفوتراپی از بین خواهد رفت، اما در برخی افراد با توجه به شرایط پوستی آنها و عدم تحمل درد ممکن است تا چند روز پس از انجام هایفو تراپی به خصوص هنگام لمس کردن پوست صورت موجب بروز درد در این نواحی گردد که داشتن این درد خفیف تا چند روز پس از هایفوتراپی کاملاً طبیعی می باشد، اما اگر این درد طولانی مدت شد، بهتر است به پزشک مراجعه کنید.

آیا هایفوتراپی صورت را لاغر میکند؟

بسیاری از افراد تمایل دارند بدانند که آیا انجام هایفو باعث لاغری صورت می شود یا خیر؟! در پاسخ باید بگوییم که انجام هایفوتراپی برای لاغری صورت علاوه بر از بین بردن چین و چروک و صاف و نرم شدن پوست و رفع لک و کک و مک و همچنین لیفت صورت با از بین بردن سلول های چربی موجود در لایه درم پوست از طریق تاباندن اشعه اولتراسوند و افزایش کلاژن سازی، موجب لاغر شدن پوست صورت، بدون شل شدن و افتادگی آن خواهد شد.

 این امر کاملاً به صورت علمی به اثبات رسیده است و لاغری صورت با هایفو جز روش هایی است که برای افرادی که از حجم صورت خود ناراضی هستند، می توانند از این روش استفاده کنند.

خوب است بدانید که با استفاده از این روش سلول‌های چربی به صورت دائمی از بین می‌روند و مجدداً بازگشت نخواهد داشت. از طرف دیگر با افزایش کلاژن سازی پیرامون این بافتهای چربی از بین رفته، موجب شل شدن پوست نیز نمی گردد و به این ترتیب با استفاده از روش هایفو بدون استفاده از روش‌های جراحی پر دردسر و پر ریسک موجب لاغری صورت خود خواهید شد.

ایا هایفو باعث لاغری صورت می شود؟
هایفوتراپی در تهران پارس

هایفوتراپی در تهران پارس

انجام هایفوتراپی برای جوانسازی صورت در کلینیک های متعددی انجام می پذیرد و شما می بایست قبل از مراجعه به آن ها از کیفیت و سطح استاندارد و میزان رعایت اصول و روش های مناسب در این مراکز اطمینان حاصل کنید. از طرف دیگر میزان رعابت اصول بهداشتی نیز تاثیر زیادی در خروجی کار خواهد داشت.

خوشبختانه مطب پوست و لیزر دکتر رفیعی یکی از معتبر ترین مراکز هایفو در شرق تهران (تهران پارس) می باشد. که همواره با جدید ترین دستگاه ها و تجهیزات پزشکی در محیطی سالم و ضد عفونی شده پذیرای مراجعین عزیز می باشد.

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

قیمت و هزینه هایفوی صورت

هزینه هایفوتراپی کل صورت با توجه به عوامل مختلفی تعیین می گردد که از جمله مهمترین این عوامل می توان به محل جغرافیایی کلینیکی که قصد انجام هایفوتراپی را در آن داریم، میزان تبحر و شهرت پزشک مربوطه، امکاناتی که کلینیک قبل و بعد از انجام هایفو در اختیار فرد قرار می دهد، میزان اپدیت بودن دستگاه های کلینیک و استفاده از روش های نوین هایفو در از بین بردن مشکلات پوستی، سطح و عمق مشکلات پوستی، تعداد جلسات مورد نیاز برای مراجعه را اشاره کرد.

به طور کلی هر چه امکانات و روش های جدیدتر و استاندارد تری در اختیار مشتریان قرار گرفته شود، قیمت هایفوتراپی صورت بالاتر خواهد بود.

معمولا هزینه هایفوتراپی نسبت به سایر روش های زیبایی و درمانی مقرون به صرفه تر می باشد و در عین حال تاثیرات شگرفی بر روی پوست و از بین بردن مشکلات پوستی همچون چین و چروک، شل و اویزان بودن پوست، از بین بردن لک، کک و مک و جای جوش، لاغری و چاقی صورت و… دارد و افراد می توانند با صلاحدید پزشک مربوطه و میزان مشکلات پوستی خود برای انجام روش هایفوتراپی صورت که روشی ایمن و بدون خونریزی و درد می باشد، اقدام کنند.

از مهم ترین عوامل موثر بر هزینه هایفوتراپی صورت میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • میزان تخصص پزشک
 • شهر یا کشوری که هایفوتراپی را در انجام می دهید
 • تعداد جلسات هایفوتراپی صورت
 • خدمات جانبی و اضافه که مرکز به شما ارائه می دهد
قیمت و هزینه هایفوتراپی صورت

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

کرم ترمیم کننده بعد هایفو صورت

کرم ترمیم کننده بعد از هایفو

بعد از انجام هایفوتراپی به منظور افزایش نتیجه و تاثیر خروجی کار، بهتر است از کرم ها و روتین های مراقبتی بعد از انجام هایفوتراپی طبق نظر متخصص انجام دهید، تا نتیجه بهتری حاصل گردد.

از جمله این اقدامات می توان استفاده روزانه از ضدافتاب به منظور به حداکثر رساندن تحریکات پوستی و مشاهده سریعتر نتایج و سعی کنید که ضدافتاب انتخابی حتما حاوی زینک اکساید باشد،

استفاده روتین از کرم ها یا محلول های مرطوب کننده و ابرسان پوست، استفاده از ژل پاک کنن ه شب ها قبل از خواب را می توان جز روتین همیشگی بعد از انجام هایفوتراپی دانست.

در برخی موارد که فرد به ایجاد تورم و قرمزی دچار شده است، با صلاحدید متخصص به مصرف کرم و پمادهای ضدقرمزی و کاهش پف و ورم اقدام کند.

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

نظرات مردم در مورد هایفو صورت

سوالات متداول در مورد هایفوتراپی

هایفوتراپی بر پوست چه تاثیری دارد؟

باعث از بین بردن چین و چروک، کک و مک و لک های پوستی دارد و از روش هایفو تراپی برای لاغر شدن پوست لاغری و چاقی موضعی صورت، گردن و غبغب و همچنین نیز می‌شود

پوست صورتم بعد از هایفوتراپی ورم کرده چیکار کنم؟

ورم صورت بعد از هایفو می‌تواند تا حد زیادی نرمال و طبیعی بوده و نیاز به نگرانی ندارد، زیرا به علت تاباندن امواج اولتراسوند به پوست صورت موجب از بین رفتن برخی سلولهای پوستی و همچنین تحریک پوست می گردد که همین دو مورد موجب تورم بیشتر پوست می‌گردد.

آیا هایفوتراپی درد دارد؟

معمولا به علت تاباندن امواجی که با دستگاه هایفوتراپی به پوست وارد می شود، ممکن است فرد اندکی احساس درد داشته باشد، اما معمولاً پس از اتمام این روش در تخفیف می یابد، اما در برخی موارد مشاهده شده است به علت حساسیت پوست تا چند روز پس از انجام هایفو تراپی، فرد در ناحیه تحت درمان احساس درد می کند.

چه کسانی نباید هایفو انجام دهند؟

افرادی که سن آن ها کمتر از 25 سال می باشد یا افرادی که مشکلات پوستی حاد دارند و سطح سلامت بدن آن ها پایین می باشد نباید هایفو انجام دهند.

4.1/5 - (61 امتیاز)

۷۸ نظر در “هایفوتراپی صورت چیست؟ + هزینه ها + 20 نمونه عکس قبل و بعد

 1. سارا جمال پور گفت:

  سلام دکتر رفیعی میخاستم بدونم
  هایفو برای لیفت ابرو مناسب هست؟

  1. دکتر رفیعی گفت:

   از کم عارضه ترین و موثرترین روش ها برای حالت دادن و فرم دهی به ابروها، استفاده از هایفو ابرو می باشد.

   1. یاسمین رمضانی گفت:

    من مبتلا به مریضی گیلین باره شده بودم و ۲۳ روز بستری بودم،میخام بپرسم هایفو انجام دادن برای این مریضی مشکل ساز نیست یا نباید انجام بدم
    با تشکر

    1. فرشته گفت:

     با سلام من دیروز هافو انجام دادم صورتم ملتهب وقرمزه چکارکنم خیلی نگرانم

 2. ساناز سلطانی گفت:

  سلام وقت بخیر
  آیا فاصله جلسات هایفو کوتاه هست؟

  1. دکتر رفیعی گفت:

   مدت زمان هر جلسه هایفوتراپی با توجه به عمق و شدت مشکلات پوستی تعیین می شود که معمولا بین ۳۰ الی ۹۰ دقیقه زمان می برد.

 3. محیا رضوی گفت:

  سلام وقت بخیر
  من به تازگی بوتاکس انجام دادم میخاستم بدونم چند وقت بعد از طزریق بوتاکس میتونم هایفوتراپی رو انجام بدم؟

  1. دکتر رفیعی گفت:

   بلافاصله بعد از تزریق بوتاکس نمی شود هایفو انجام داد. بعد از گذشت مدت زمان ۲ هفته از تزریق ژل ، فیلر یا بوتاکس می توانید هایفوتراپی را انجام دهید.

  2. شبنم گفت:

   سلام من ۱ سال قبل نخ گذاشتم چند وقت بعد میدونم هایفو کنم

   1. admin گفت:

    سلام؛ شما می توانید با مشاوره قبل از هایفو از همین حالا اقدام کنید برای هایفو صورت. فقط قبلش برای بررسی بیشتر یه مشاوره رایگان خواهید داشت

 4. ترلان بابایی گفت:

  آیا هایفو باعث از بین بردن خط اخم می شود؟

  1. admin گفت:

   خیر هایفو تاثیری در از بین بردن خط اخم ندارد چرا که خط اخم عمق بالایی دارد و هایفوتراپی صورت برای از بین بردن چین و چروک پوست و خطوط سطحی کاربرد دارد. برای از بین بردن خط اخم بهتر است که از روش هایی همچون تزریق بوتاکس، ژل و چربی استفاده کنید.

  2. فرزانه گفت:

   سلام وقت بخیر میخوام هایفو انجام بدم قبلش میتونم خالهای صورتم رو بردارم یا اول هایکو انجام بدم بعدا برم

   1. دکتر رفیعی گفت:

    سلام
    بهتره اول هایفو تون رو انجام بدین

 5. محدثه پناهی گفت:

  آیا هایفو باعث از بین بردن جای جوش می شود؟

  1. admin گفت:

   خیر متاستفانه هایفو تاثیری در از بین بردن جای جوش ندارد. برای اینکه بتوانید جای جوش را از روی صورت خود از بین ببرید باید از فیشیال صورت (پاکسازی پوست) و لیزرهای فرکشنال استفاده کنید.

 6. مبینا موسوی گفت:

  آیا از هایفوی صورت می توان برای لاغر تر کردن و زاویه سازی صورت استفاده کرد؟

  1. admin گفت:

   بله خوشبختانه یکی از بهترین روش ها که برای رفع چاقی صورت در افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد، استفاده از روش هایفو لاغری می باشد. برای آشنایی بیشتر با بحث هایفوتراپی برای لاغری مقاله “آیا از هایفوتراپی برای لاغری هم استفاده می شود؟” را مطالعه فرمایید.

   1. فاطمه گفت:

    ببخشید گفتین برا چاقی صورت هم هایفو‌خوبه چجوری تاثیر می‌ذاره ؟ چون من صورتم لاغرها و می‌خوام هایفو انجام بدم دوست ندارم لاغر تر بشه

    1. دکتر رفیعی گفت:

     سلام
     عصر بخیر
     میشه براتون هایفو انجام داد ولی با تنظیمات لیفت و نه با تنظیمات چربی سوزی

 7. الهه محمودی گفت:

  سلام دکتر وقت بخیر
  من بعد از کاهش وزن شدیدی که داشتم صورتم خیلی لاغر شده
  میخاستم بدونم آیا هایفو تاثیری چاق و پر تر شدن صورتم داره یا نه ؟

  1. admin گفت:

   با سلام
   خیر متاستفانه هایفو تاثیری در چاق تر شدن و پرتر کردن صورت ندارد و بیشتر برای لاغری، از بین بردن غبغب و رفع چین و چروک صورت استفاده می شود.

 8. نیلوفر مغانلو گفت:

  آیا هایفو دررفع گودی چشم و خط خنده من تاثیری داره ؟
  با توجه به اینکه این روش برای لاغری صورت هم استفاده میشه اصلا دوست ندارم که صورتم لاغر بشه لطفا راهنماییم کنید.
  و بهترین روش رو برای از بین بردن گودی چشم و خط خنده بهم معرفی کنید ممنونم.

  1. admin گفت:

   روش های درمانی و زیبایی بسیاری برای از بین بردن گودی زیر چشم وجود دارد، اما در میان این روش ها درمان گودی زیر چشم با هایفوتراپی شیوه ای قطعی برای از بین بردن سیاهی زیر چشم می باشد. هایفو برای از بین بردن خط خنده یا لبخند سطحی بسیار مناسب است . چناچه خط لبخند خیلی عمیق باشد بهتر است از روش جوانسازی تزریق بوتاکس و ژل استفاده کنید.

 9. کیانا گلستانی گفت:

  دندونم رو ایمپلنت کردم آیا میتونم هایفوتراپی انجام بدم؟

  1. admin گفت:

   ایمپلنت دندان مشکلی در روند هایفوتراپی صورت ایجاد نمیکند . بهتر است قبل از هایفو دکتر رفیعی را در جریان بگذارید تا از خطرات احتمالی در حین انجام هایفو جلوگیری شود.

 10. مریم تاجیک گفت:

  در طول عمر چند بار میشه هایفو کرد؟

  1. admin گفت:

   ما مدل های پوست بسیار متفاوتی در دنیا داریم که با توجه به وضعیت هر مدل پوست، تعداد دفعات و جلسات هایفو توسط پزشک مربوطه مشخص می شود. به طور کلی در طول عمر بین ۴ تا ۸ بار می توان هایفو انجام داد.

 11. الهام عبدی گفت:

  سلام و وقت بخیر میخواستم بدونم هایفو جلسه ای چند ؟

  1. admin گفت:

   در حال حاضر قیمت هایفو جلسه ای دو میلیون و پانصد هزار تومان در سال ۱۴۰۱ – ۲۰۲۲ می باشد.

 12. مهدیه محرمی گفت:

  آیا از روش هایفو میشه برای لاغری شکم هم استفاده کرد؟

  1. admin گفت:

   از جمله مناطقی که بسیاری از خانم ها و آقایان به ویژه ایرانی ها برای انجام لاغری خود به مطب پوست و لیزر دکتر رفیعی مراجعه می‌کنند، درخواست جهت لاغری شکم با هایفو می باشد.

 13. علی پیرزاده گفت:

  آیا هایفوتراپی دائمی است ؟؟

  1. admin گفت:

   خیر روش جوانسازی هایفوتراپی صورت دائمی نیست و در طول سال نیاز از که حداقل یک بار انجام شود.

 14. ساناز باقری گفت:

  آیا هایفوتراپی محدودیت سنی دارد؟

  1. admin گفت:

   انجام هایفوتراپی در سنین زیر ۳۰ سال توصیه نمی گردد، چرا که در افراد از بدو تولد تا سن ۲۰ سالگی به دلیل آنکه به دارای اوج حرکات و نشانه های ترمیم پوستی و تولید کلاژن و الاستین در این زمینه میباشند، لذا نیاز به انجام هایفوتراپی برای تحریک کلاژن سازی نیاز نخواهد بود. از هایفوتراپی صورت می توانید برای سنین بعد از ۳۰ سال برای جلوگیری از پیری زودرس استفاده کنید.

 15. سمیرا علیخانی گفت:

  چند بار میتوان هایفو انجام داد یا به عبارتی دیگر چند بار میشود هایفو کرد؟

  1. admin گفت:

   بین یک الی دو بار در سال
   بین ۴ الی ۸ بار در طول عمر خود می توانید هایفوتراپی انجام دهید.

 16. مهین عدالت جو گفت:

  هایفو کجا خوبه

  1. admin گفت:

   درحال حاضر “بهترین مرکز هایفوتراپی صورت در ایران” مطب پوست و لیزر دکتر رفیعی می باشد.

 17. فاطمه رضایی گفت:

  هایفو چقدر زمان میبره؟

  1. admin گفت:

   مدّت زمان فرآیند هایفوتراپی صورت بین ۳۰ تا ۹۰ دقیقه به طول می انجامد.

 18. حنانه مشهدی گفت:

  هایفوتراپی صورت چگونه است

  1. admin گفت:

   هایفوتراپی یک روش برای جوانسازی و تخریب بافت های فرسوده پوست می باشد که امروزه در میان افراد میان سن که بین ۳۰ تا ۴۰ سال سن دارند ، رواج پیدا کرده است. لازم به ذکره است که این روش در ابتدا سال ۲۰۱۶ در امریکا مورد استفاده قرار گرفت سپس بعد از آن در سال های ۲۰۱۸ – ۲۰۱۹ در تمام دنیا فراگیر شد.

 19. الناز شاکردوست گفت:

  هزینه هایفوتراپی صورت چقدر است؟

  1. admin گفت:

   سلام الناز عزیز
   هزینه ای که برای یک جلسه هایفوتراپی صورت با بازه زمانی ۶۰ تا ۹۰ دقیقه در نظر گرفته شده دو میلیون و پانصد تومان در سال ۱۴۰۱-۲۰۲۲ می باشد. که نسبت به سایر روش های زیبایی هزینه و عوارض کمتری را به دنبال دارد.

 20. علی نوروزی گفت:

  سلام دکتر رفیعی میخواستم بدونم “هایفوتراپی برای زاویه سازی صورت” هم در مطب شما انجام می شود؟

  1. admin گفت:

   سلام
   خوشبختانه زاویه سازی صورت با هایفوتراپی در مطب پوست و لیزر دکتر رفیعی انجام می شود.

 21. ایدا گلستان گفت:

  مرسی از مراجعین که “تجربه هایفو صورت” خود را به اشتراک گذاشته بودند وقعا اطلاعات خیلی خوبی را در اختیارم قرار داد.

  1. admin گفت:

   مرسی توجه تون
   امیدوارم که نظرات مردم در مورد هایفو صورت به کارتون اومده باشه.

 22. هلیا شاه ابادی گفت:

  نتایج هایفو صورت بعد از چه مدت معلوم میشه؟

  1. admin گفت:

   بعد چهار ماه از گذشت هایفوتراپی نتایج آن کم کم قابل مشاهده می شود.

 23. نسرین شکری گفت:

  ماندگاری هایفو صورت چقدره؟

  1. admin گفت:

   هایفوتراپی از آن دسته از روش های زیبایی است که نتایج آن به صورت آنی مشاهده نمی شود چرا که نیاز به زمان داشته تا بتواند نتایج خود را روی صورت افراد نشان دهد.این روش زیبایی با توجه به سن ، نوع پوست و میزان مشکلات پوستی بین ۱ تا ۳ سال ماندگاری دارد.اما بهتر است در طول سال حداقل یک بار و حد اکثر ۲ بار انجام شود.

 24. مریم گفت:

  سلام وقت بخیر
  ایا هایفوبهترهست یااولتراپی فوردی پلاس

  1. admin گفت:

   سلام و درود
   هایفوتراپی صورت و اولتراپی فوردی پلاس هردو ی یک روش هست که با نام های مختلف صدا زده می شود.

  2. دکتر رفیعی گفت:

   سلام عزیز
   هر دو یکیه

 25. ناشناس گفت:

  ایا امکان دارد هایفو باعث تیره ترشدن لکها ی صورت شود.

  1. admin گفت:

   سلام
   در بعضی مواقع نادر ممکن است چنین اتفاقی بیوفتد. ما در مقاله ” جوش زدن بعد از هایفو ” بیشتر در باره جوش و لک ها بعد از هایفو صورت صحبت کردیم

  2. دکتر رفیعی گفت:

   سلام عزیز
   خیر

 26. راحیل گفت:

  سلام. پوست صورتم شل شده ، ۴۸ سال سنم هست، به نظر شما برای رفع افتادگی و شلی پوست صورت روش هایفو تراپی بهتره یا استفاده از نخ جوانساز؟
  لطفا راهنمایی ام کنید.ممنون

  1. دکتر رفیعی گفت:

   سلام عزیز
   روش درمانی مورد مناسب برای شما در ویزیت حضوری بهتره تعیین بشه

 27. مینا اکبری گفت:

  سلام . وقت بخیر
  آیا بلافاصله بعد از هایفو استفاده از کمپرس یخ از اثرات هایفو کم میکنه ؟
  مینا

  1. دکتر رفیعی گفت:

   سلام
   بله

 28. نگین گفت:

  یه پیشنهاد داشتم براتون. اینکه این باکس که الان دارم توش نظر جدید ثبت میکنم رو بالای همه نظرها قرار بدید که کاربرها مجبور نباشن کلی اسکرول کنن بیان پایین بعد نظر بنویسن.
  سوالمم از شما اینکه من ۲۱ سالمه چند تا خط ریز زیر چشمم دارم. خوبه الان هایفوتراپی کنم؟

  1. دکتر رفیعی گفت:

   سلام عزیزم
   نه ، هایفو براتون موثر نیست
   بهتره از فیلر استفاده کنید.

 29. زهرا گفت:

  سلام واقعا هایفو روزنه های پوست هم میبنده با یک باز انجام بدیم کافی پوست روشن و لکه های کنار لب و زیر چشم و کک و مک رو از بین میبره و هزینه اش چند هس

  1. admin گفت:

   سلام خانم محترم؛ بله هایفو تا درصد خیلی زیادی همه مشکلاتی که فرمودید رو از بین میبره. البته مثل همیشه ما میگیم به میزان مشکلات پوست و جنس و نوع پوست هم خیلی بستگی داره. قبل از هر کاری حتما دکتر پوست باید ویزیت کنن و جواب قطعی بدن به شما

 30. میترا گفت:

  سلام من ۴۶ سالمه .هایفو برای کم شدن غبغب و بستن منافذ باز تا چه حد موثره؟حدود ۸ سال قبل هم یکبار انجام داده بودم

  1. دکتر رفیعی گفت:

   سلام عزیز
   موثره اما روی منافذ باز خیلی موثر نیست

 31. میترا گفت:

  میترا هستم .عمل چشم لازیک یک سال پیش انجام دادم .هایفرترابی خطری برای چشمم نداره انجام بدم

  1. admin گفت:

   سلام خانم میترای عزیز؛ خیر هایفوتراپی صورت هیچ مشکلی برای چشم بوجود نمیاره. ضمن اینکه اگر در مطب پوست دکتر رفیعی انجام بدید قبل از عمل مشاوره میشید ویزیت میشید و بعد انجام میدید

 32. آتریا گفت:

  سلام روز بخیر من ۲۳ سالمه و پوست صورتم شل شده و تیرگی زیر چشم زیادی دارم به نظرتون چه روش درمانی مناسب من هست؟ پوستم خشک و دیهاتریته هستش.

  1. admin گفت:

   سلام دوست عزیز
   با استفاده روش درمان ترکیبی هایفو تراپی و لیزر اندولیفت میشه تا حد زیادی موارد رو رفع کرد.

 33. پریسا گفت:

  سلام خسته نباشید روی لوپم دون دون های ریزی مث جای آبله چاله ی ریز داره لطفا میتونید صافش کنید آخ خیلی از این بابت زنجان میکشم زمخت نشون میده صورتم رو. ازتون ممنونم

  1. دکتر رفیعی گفت:

   سلام عزیز
   لیزر اندولیفت گزینه مناسبی هست و تا ۷۰ درصد میتونه جای جوش رو از بین ببره

 34. مهرنوش گفت:

  برای جوان سازی و افتادگی پوست در ۵۰ سالگی هایفو بهتره یا لیزر فتونا

  1. دکتر رفیعی گفت:

   سلام مهرنوش جان
   هر دو مناسبه ولی کاملا به وضعیت پوست شما و نظر پزشک معالج تون بستگی داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *