بهترین مرکز تزریق فیلر  بینی ، چانه ، مو ، زیر چشم | مطب پوست و لیزر دکتر رفیعی

داشتن چین و چروک و جای جوش های عمقی و خط خنده و اخم‌ می تواند سن افراد را بسیار بالاتر از واقع نشان دهد. در این صورت چاره کار در چیست؟ چگونه می توان از روش های سریعتر از کرم ها و لوسیون ها و محلول ها به رفع چین و چروک صورت پرداخت؟ یکی از راه های شناخته شده در حذف چین و چروک و پر کردن شیارهای ان ها، جای جوش عمقی، برجسته کردن لب ها و گونه ها استفاده از روش فیلر می باشد. در روش فیلر با استفاده از تزریق که معمولا بدون درد بوده و عوارض چندانی هم به دنبال ندارد، می توانید در زمانی بسیار کوتاهتر از سایر روش ها به حذف چین و چروک صورت خود بپردازید و موجب جوان شدن پوست خود گردید. برای آشنایی بیشتر با فیلر و انواع ان ادامه این مطلب را از دست ندهید.

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

فیلر چیست؟

فیلر را می توان یکی از روش های دائمی و یا نیمه دائمی زیبایی پوست دانست. این روش که غیر تهاجمی می باشد، در رفع خط خنده و خط اخم، پر کردن شیارهای چین و چروک، حجیم کردن لب و گونه، ترمیم جای جوش های عمقی و اسکارها و همچنین لیفت پوست صورت کاربرد دارد.

به عبارت دیگر با افزایش سن و کاهش چربی پوست‌، میزان چین و چروک پوست صورت بیش از پیش نمودار می گردد و ممکن است افراد دچار اضطراب و استرس ناشی از روند پیری گردند. در این موارد می توان از روش تزریق فیلر برای بازگرداندن پوست به حالت اولیه خود استفاده کرد. فیلر را در قسمت هایی از پوست که نیاز به ترمیم و لیفت دارد، به طور مستقیم تزریق می کنند و باعث پر شدن آن ناحیه و حجم گرفتن و رفع مشکلات می گردد.

البته خوب است بدانید که فیلرها انواع مختلفی دارند، اگر از انواع کلاژن ساز فیلر استفاده کنید، مدتی طول می کشد تا پوست شروع به کلاژن سازی کرده و موجب رفع چین و چروک و مشکلات دیگر شود. در واقع می توان گفت حجم و میزان فیلر تزریق شده و نوع آن که از انواع کوتاه مدت، میان مدت و دائمی باشد، در زمان اثرگذاری فیلر بر روی پوست موثر خواهد بود.

تزریق فیلر

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

هیر فیلر یا فیلر مو چیست

تزریق فیلر

افرادی که از ضعف و شکنندگی و همچنین ریزش دائمی موهای خود به ستوه آمده اند و به دنبال کاشت مو نیستند، استفاده از روش هیر فیلر یا فیلر مو را پیشنهاد می کنیم. در روش هیر فیلر علاوه بر درمان آسیب ها و مشکلات و ریزش مو، موجب تقویت و ضخامت تارهای مو شده و با افزایش گردش خون و احیای سلول های پوست سر موجب رشد منظم و قوی موها می گردد.

هیر فیلر که یک روش تزریقی غیر تهاجمی است، با افزایش گردش خون موجب اکسیژن رسانی و تغذیه بیشتر فولیکول های مو شده و لذا زمینه را برای رشد بهتر موهای شما فراهم خواهد کرد. تزریق فیلر دقیقا زیر پوست سر و در مناطقی که نیاز به رشد مجدد مو دارد، انجام‌ می پذیرد.

انجام این روش درد کمی را به همراه دارد و اگر شما جز افرادی هستید که نسبت به درد واکنش پذیر هستید، بهتر است از متخصص بخواهید از پدهای بی حسی موضعی برای شما استفاده کند. البته در این شرایط باید دقت داشته باشید که زمان بی حسی نباید بیشتر از نیم ساعت به طول انجامد. معمولا انجام فیلر حدود یکسال بر روی افراد ماندگاری دارد و پس از آن به تزریق مجدد نیاز است.

در مواد فیلر از موادی همچون هیالورونیک اسید، آمینو اسیدها و پپتیدها استفاده می شود که موجب تقویت ریشه مو و پوست سر، تحریک پوست سر برای ساخت بیشتر فولیکول مو، خونرسانی و تغذیه بیشتر به فولیکول های مو، توقف ریزش مو، افزایش زمان دوره آناژیکی مو، محافظت سلول ها در برابر استرس و اشعه های خورشید، رشد مجدد مو و جلوگیری از سفید شون موها می گردد.

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

تزریق فیلر چانه

علاوه بر روش پر کننده ای همچون بوتاکس، برای پر کردن چانه می توان از فیلر چانه نیز استفاده کرد. در این روش که از تزریق موادی همچون هیالورونیک اسید استفاده می شود، کاملا بی خطر محسوب می گردد و امکان ایجاد الرژی بدن به ان کم است، زیرا هیالورونیک اسید به طور طبیعی در بدن وجود دارد. انجام فیلر چانه به بی حسی نیاز دارد و می بایست حتما توسط پزشک متخصص این کار صورت پذیرد.

به این ترتیب در دو طرف چانه بی حسی تزریق می گردد و سپس به تزریق فیلر در دو طرف چانه می گردد و گاهی می توان مواد فیلر و بی حسی را با یکدیگر ترکیب و تزریق کرد که این روش از سوی متخصصین معمولا توصیه نمی گردد.

افرادی که دارای پوستی افتاده، چانه نامورون و نا هماهنگ، دارای چین و چروک های عمیق، دارای چانه عقب رفته، اویزان و شل بودن غبغب و افرادی که از فرم صورت و چانه خود ناراضی هستند، کاندیداهای مناسبی برای تزریق فیلر چانه محسوب می گردند. در روش فیلر چانه نیاز به بیهوشی کامل نیست و تنها با بی حسی کار صورت می پذیرد.

این روش نقاهت و دوره درمان خاصی ندارد، لذا نیاز به بستری نمی باشد و به صورت سرپایی تزریق فیلر صورت می گیرد. معمولا عوارضی پس از تزریق وجود ندارد و در برخی افراد احتمال بروز درد و کبودی وجود خواهد داشت که پس از چند روز از بین خواهد رفت. معمولا با صلاحدید پزشک پس از چهار الی پنج هفته از تزریق یک جلسه ترمیمی برای چک کردن فیلر و همچنین ترمیم مناطق جا مانده انجام می گردد.

تزریق فیلر

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

تزریق فیلر بینی

تزریق فیلر

انجام فیلر بینی برای اصلاح بینی افرادی که دارای مشکلات جزئی بر روی بینی خود هستند، صورت می پذیرد. معمولا قبل از انجام فیلر بینی بهتر است با پزشک متخصص مشورت کنید و با معاینه بینی به شما اعلام می کند که کاندیدای مناسبی برای دریافت فیلر تزریقی هستند و یا نیاز به جراحی باز بینی دارند، زیرا اگر بینی دارای قوز دفرمیته و همچنین مشکلات تنفسی ناشی از پلیپ و یا انحراف بیش از حد بینی باشند، گزینه مناسبی برای دریافت فیلر نخواهند بود.

فیلر بیشتر برای افرادی که مشکلات ظاهری خاصی ندارند و تنها نیاز به یک ترمیم جزیی دارند، مورد استفاده قرار خواهند گرفت و به هیچ عنوان جای جراحی درمانی بینی را نخواهد گرفت. برای فیلر بینی با استفاده از سوزن های مخصوص مواد فیلر به عمیق ترین قسمت پوست بینی تزریق می گردد و بهتر است حتما از بی حسی برای بیمار استفاده شود.

گاهی اوقات به علت ایجاد تغییرات در بینی با صلاحدید پزشک، نیاز به تغییرات در لب و یا چانه خواهد بود. بسیاری از افراد انجام فیلر بینی را نسبت به روش جراحی بینی ترجیح می دهند، زیرا در کوتاهترین زمان نتیجه خواهد داد و کم هزینه تر و کم تهاجم تر نسبت به جراحی عمومی خواهد بود.

از انجا که مواد تشکیل دهنده فیلر هیالورونیک اسید می باشد و بدن به طور طبیعی این مواد را جذب می کند، ماندگاری این روش بین ۶ تا ۱۸ ماه خواهد بود و پس از این زمان فرد مجددا برای تزریق فیلر می بایست مراجعه کند.

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

فیلر بینی گوشتی

فیلر بینی گوشتی را می توان جز بهنرین کاندیدها برای فیلر بینی محسوب کرد. از آنجا که این نوع بینی ها گوشتی هستند، به راحتی می توان با تزریق فیلر و جابجایی ان در زیر پوست، قوز و خمیدگی و فرو رفتگی و یا برامدگی بینی را تغییر و تکمیل کرد.

به این ترتیب به راحتی می توانید بدون داشتن جراحی زیبایی، عیوب مختصر بینی خود را کاور کنید و بدون گذراندن دوره نقاهت موجب زیبا تر شدن صورت و بینی خود گردید.

مراقبت ها و اصول فیلر بینی گوشتی قبلا در بخش فیلر بینی ذکر شد و تفاوتی با هم ندارند و تشخیص گوشتی یا استخوانی بودن بینی به عهده پزشک متخصص می باشد.

تزریق فیلر

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

تزریق فیلر بینی استخوانی

تزریق فیلر

برای افرادی که دارای بینی استخوانی هستند و در بینی خود مشکلات جزیی را احساس می کنند و علاقمند به انجام جراحی های باز نیستند، استفاده از روش فیلر بینی استخوانی را پیشنهاد می دهیم.

البته فیلر بینی استخوانی نسبت به بینی گوشتی کمی دشوارتر خواهد بود، زیرا لایه های چربی بینی کمتر می باشد و بنابراین تزریق فیلر به لایه زیرین پوست را با مشکل مواجه می کند و ممکن است خروجی کار چندان جذاب به نظر نرسد.

بنابراین بهتر است قبل از اقدام به فیلر بینی استخوانی خود حتما با پزشک متخصص و جراح مشورت کنید تا مطمئن شوید کدام روش برای شما بهتر خواهد بود. در این روش فردی که به کمک فیلر اقدام به تغییر بینی استخوانی خود می کند، می بایست مراقبت های بعد از فیلر را به خوبی رعایت کند و حساسیت بیشتری نسبت به بینی گوشتی خواهند داشت.

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

تزریق فیلر زیر چشم

با بالارفتن سن و کمبود برخی مواد مغذی بدن و ویتامین و پروتئین ها در بدن و یا استفاده دائمی از عینک و همچنین مشکلات کبد و کلیه ممکن است در قسمت اشکی چشم دچار فرو رفتگی شوید.

به این ترتیب در زیر پلک پایین چشم نیم دایره سیاه رنگی به وجود خواهد امد و موجب تیرگی پوست زیر چشم می گردد. علاوه بر تیرگی در این قسمت موجب چین و چروک نیز خواهد شد.

با استفاده از فیلر زیر چشم می توانید تیرگی و چین و چروک پوست زیر پلک چشم را پر کنید و از بین ببرید. از انجا که فیلرها حاوی مواد طبیعی و ارگانیک حاوی هیالورونیک اسید و پپتیدها می باشند، به طور طبیعی جذب بدن می گردند و هیچگونه مشکل یا حساسیتی برای فرد به وجود نخواهد آمد.

فیلر زیر چشم ایمن و بدون درد است و یا حداقل درد خیلی کمی برای فرد ایجاد خواهد کرد و ظاهر کلی صورت را ترمیم خواهد کرد و اگر فرد دارای چشمانی خسته و تیره باشد، به کلی ان را از بین خواهد برد.

تزریق فیلر

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

قیمت و هزینه تزریق فیلر

تزریق فیلر

همانند سایر روش های زیبایی غیر تهاجمی صورت، استفاده از انواع روش های فیلر رواج دارد و با توجه به عوامل مختلفی قیمت و هزینه فیلر تعیین می گردد.

عواملی همچون سطح تجربه و مهارت پزشک، نوع کلینیکی که برای انجام فیلر به آن مراجعه کرده اید، میزان فیلر مورد نیاز، قرار داشتن کلینیک در شرایط آف و تخفیف فصلی، تجهیزات و امکاناتی که در اختیار مراجعه کنندگان قرار می گیرد و…از جمله نکات مهمی است که در قیمت و هزینه تزریق فیلر تاثیرگذار می باشد، اما به طور کلی از انجا که فیلرها نسبت به جراحی های تهاجمی دارای عوارض و هزینه کمتری هستند، افراد زیادی به انجام فیلر به جای جراحی تمایل دارند.

در برخی کلینیک ها هزینه سوزن های تزریق از مراجعین اخذ نمی شود و در برخی کلینک ها بر روی مبلغ کلی هزینه مواد مصرفی نیز اعمال می گردد. بنابراین با توجه به حجم و مارک فیلر به کار رفته در این روش می توان قیمت های متعددی را شاهد بود.

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

بهترین فیلر صورت

فیلر به کار رفته برای زیبایی صورت دارای برندهای مختلفی می باشد و معمولا کشورهای مختلف به تولید فیلرها می پردازند، اما پر مصرف ترین ک بهترین انواع فیلر را می توان به ترتیب زیر دانست:

الانسه

فیلر الانسه محصول کشور هلند می باشد و در دسته فیلرهای نیمه دائم و غیر هیالورونیک اسید می باشد. موادی که در این برند مورد استفاده قرار می گیرند از نوع میکروسفرهای پُلی‌کاپرولاکتون می باشد که با پوست کاملا سازگار هستند.

نورامیس

نورامیس محصول کشور کره بوده که بیشتر جهت ابرسانی پوست مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین نمی توان ان را کاملا در دسته فیلرها قرار داد.

الیکسین

فیلر با کیفیت الیکیسن محصول کشور سوئد می باشد و قابلیت پخش و جذب بسیار بالایی دارد.

تزریق فیلر
تزریق فیلر

ژوییدرم

که محصولی امریکایی است که در کشور فرانسه تولید می گردد. این محصول از هیالورونیک اسید تولید می گردد که بیشتر برای فیلر لب مورد استفاده قرار می گیرد.

روفیل اولترا

این فیلر تولید کشور کره جنوبی می باشد و در سه سطح اولترا، پلاس و فاین تولید مب گردد که هر کدام از این دسته ها برای تزریق به نواحی خاصی از صورت مورد استفاده قرار می گیرند.

پلوریال

فیلر پلوریال محصول کشور لوکزامبورگ می باشد که از هیالورونیک اسید و در مونو فاز یک پوستی تولید می گردد.

پرفکتا ساب اسکین

این نوع فیلر نیز محصول کشور فرانسه می باشد که حاوی مقادیر زیادی هیالورونیک اسید در جهت رفع چین و چروک و تیرگی ها می باشد.

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

تزریق فیلر بهتر است یا بوتاکس

فیلر و بوتاکس هر دو از جمله روش های غیر تهاجمی تزریقی پوست هستند که برای کاهش چین و چروک و مشکلاتی همچون فرورفتگی یا برامدگی پوست صورت کاربرد دارند. فیلر و بوتاکس جز روش های ایمن زیبایی محسوب می گردند و تنها در یک درصد افراد دچار مشکلات و حساسیت های پوستی می گردد.

در روش بوتاکس با استفاده از سمی به نام بوتولونیوم موجب تضعیف و فلج کردن عضلاتی می گردند که باعث ایجاد چین و چروک شده اند و همانطور که می دانید حرکت عضلات موجب چین و چروک می گردند و با این روش موجب عدم ایجاد چین و چروک می گردد و همچنین چین و چروک های قبلی را نیز از بین می برد.

از طرف دیگر در روش فیلر با استفاده از موادی همچون پپتیدها و آمینو اسیدها و هیالورونیک اسید و سایر ترکیبات سازگار پوست زیر پوست دارای مشکل و یا چین و چروک تزریق می گردد و به مرور موجب کلاژن سازی و کاهش چین و چروک می گردد. هر دو روش بوتاکس و فیلر از روش های رایج زیبایی هستند و هر کدام در سطح خود مزایای زیادی را دارا هستند‌.

تزریق فیلر

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

ماندگاری و دوام تزریق فیلر

ماندگاری و دوام تززیق فیلر برای نواحی مختلف صورت متفاوت می باشد در ادامه با چند مورد تزریق فیلر به نواحی صورت و میزان دوام و ماندگاری آن آشنا خواهیم شد. ماندلگاری و دوام تزریق فیلر در اطراف چشم می تواند تا 12 ماه بلکه بیشتر باشد ، پوست نواحی دور چشم به علت اینکه نازک است نیازمند فیلری است که استحکام و دوام کافی را برای طولانی مدت داشته باشد.ماندگاری و دوام تزریق فیلر به گونه بین 6 الی 12 ماه ماندگاری دارد . تزریق فیلر لب میتواند 12 بلکه بیشتر دوام و ماندگاری داشته باشد طولانی شدن ماندگاری فیلر نیز بسته به مراقبت های بعد از تزریق فیلر می باشد.در نهایت تزریق فیلر در اطراف دهان و چانه می توان بین 6 تا 2 سال ماندگاری داشته باشد.

4.5/5 - (4 امتیاز)