هزینه ، مزایا و معایب تزریق بوتاکس دائمی در مطب پوست و لیزر دکتر رفیعی

در دنیای امروزه که تمام افراد چه خانم ها و چه آقایان به پوست و ظاهر خود اهمیت زیادی می دهند و همواره به دنبال راه هایی در جهت افزایش زیبایی و تناسب صورت خود هستند، استفاده از روش بوتاکس به عنوان راه حلی فوری در درمان چین و چروک ها، خط خنده، خط اخم، درمان نامتقارنی های صورت و مسائل دیگر زیبایی کاربرد دارد. استفاده از بوتاکس بر خلاف هجوه ای که در سال های احیر به سمت ان آورده شده است، می تواند روش زیلایی درمانی مناسبی به خصوص برای افرادی که در زمان کم به دنبال یافتن راه حلی در جهت کاهش روند پیری پوست خود هستند، مناسب می باشد. قبل از انجام روش بوتاکس خوب است اطلاعاتی راجع له ایت روش و مسائل مربوط به آن را بدانیم. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

بوتاکس چیست ؟

بوتاکس یکی از روش های پر طرفدار و پر کاربرد در زیبایی صورت می باشد که برای آن از تزریق سمی به نام بوتولینوم استیک برای فلج کردن نواحی مورد تزریق استفاده می گردد.

ممکن است با شنیدن نام سم نگرانی برای شما به وجود بیاید‌ اما در واقع جای نگرانی وجود نخواهد داشت و اگر از نسبت های استاندارد و میزان کافی آن استفاده گردد، می تواند موجب توقف چین و چروک و روند پیری افراد گردد، زیرا عامل چین و چروک حرکت عضلات و افتادگی آن ها می باشد.

لذا شما می توانید با تزریق بوتولینوم موجب فلج شدن عصلات آن ناحیه گردید و در نتیجه حرکت عضلات را متوقف سازید. به این ترتیب مانع از ایجاد چین و چروک بر روی پوست و همچنین رفع چین و چروک های موجود می گردید.

در واقع بوتاکس صورت و پوست را می توان یکی از روش های ایمن و بدون دردسر برای افراد دانست که به عنوان روش های زیبایی و جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

تزریق بوتاکس

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

قیمت و هزینه تزریق بوتاکس

قیمت و هزینه تزریق بوتاکس مانند سایر روش های زیبایی به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل شامل

تزریق بوتاکس
  1. میزان تزریق که اساسی ترین فاکتور محاسبه هزینه و قیمت بوتاکس محسوب می گردد و با توجه به میزان چین و چروک و نوع پوست افراد و همچنین مساحت ناحیه ای که به تزریق نیاز دارد، ممکن است مقادیر بیشتری تزریق گردد.
  2. سطح تزریق که معمولا هر چه سطح تزریق بیشتر و وسیع تر باشد، از آنجا که مواد بیشتری استفاده می شود، هزینه بیشتری نیز در پی خواهد داشت.
  3. هزینه کلینیک و دستمزد پزشک که با توجه به شهرت و مهارت پزشک و همچنین نوع منطقه ای که کلینیک در آنجا قرار دارد و میزان رضایت مشتریان از آن، مسلما هزینه بیشتری در پی خواهد داشت.
  4. نیاز به تزریق مجدد که بنابر تشخیص پزشک متخصص صورت می گیرد. معمولا پزشکان تشخیص می دهند که با توجه به میزان چین و چروک پوست ممکن است فرد به چند جلسه بوتاکس درمانی نیاز داشته باشد و هر چه تعداد این جلسات بیشتر شود، هزینه نهایی آن بیشتر خواهد گروید.

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

انواع بوتاکس

بوتاکس با توجه به شرکت و کشور تولید کننده ان انواع مختلفی را شامل می گردد که در سال های اخیر کشور خودمان نیز در زمینه تولید بوتاکس شهرت زیادی میدا کرده است. مارک ها و برندهای زیادی در زمینه تولید بوتاکس وجود دارند که سه مورد از جمله مشهور ترین و پر مصرف ترین انواع ان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بوتاکس دیسپورت

بوتاکس دیسپورت به عنوان معروف ترین و پر کاربرد ترین انواع بوتاکس محسوب می گردد. این برند ساخت کشور انگلستان است و به علت اینکه هیچگونه ناخالصی در آن وجود ندارد، لذا مشکلات و عواقب بعدی ان بسیار کمتر خواهد بود.

در دیسپورت به علت کوچک تر بودن مولکول های تولیدی ان کار ظریفی را در نهایت مشاده خواهید کرد و تفاوت بسیار جزئی بین قسمت های بوتاکس شده و غیر بوتاکس وجود خواهد داشت. با تزریق بوتاکس دیسپورت می توان خطوط و چین و چروک متوسط تا عمیق صورت را بدون انکه مشکلی برای فرد ایجاد کند، از بین ببرد.

بوتاکس مسپورت

بوتاکس مسپورت که ساخت کشور ایران است توانسته است از لحاظ کیفیت با بوتاکس دیسپورت شباهت داشته باشد و از طرف دیگر توانسته است استانداردهای امریکا و اروپا را کسب کند. بوتاکس مسپورت برای کاهش چین و چروک و همچنین رفع تیک های عصبی بسیار کاربرد دارد.

معمولا در ویال های ۵۰۰ واحدی برای تزریق به سه نفر کفایت می کند. از این بوتاکس نیز در رفع چین و چروک صورت، پیشانی، گوشه چشم، خط اخم و خط خنده می توان استفاده کرد و ماندگاری آن معمولا تا شش ماه می باشد که تاثیر از پس از ده روز از تزریق مشخص خواهد شد.

بوتاکس نورونوکس

بوتاکس نورونوکس که از بوتاکس های معروف کشور کره می باشد و با استفاده از سم به کار گرفته در ان موجب تضعیف و فلج کردن عضلاتی می گردد که قصد تزریق به ان را دارند.

نورونوکس نیز بسیار خالص می باشد و بنابراین تزریق ان مشکلی را برای فرد ایجاد نخواهد کرد. از این بوتاکس نیز در تمامی اجزای صورت می توان استفاده کرد.

تزریق بوتاکس

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

هزینه بوتاکس دائمی

تزریق بوتاکس

برخی موارد مانند افزایش سن، قرارگیری بیش از حد در زیر نور خورشید کاهش و کلاژن سازی پوست صورت و همه این موارد باعث می‌شود که چین و چروک های زیادی بر روی پوست شما ایجاد شود و دچار پیری پوست گردید و از روش‌های زیادی برای از بین بردن چین و چروک ها استفاده کنند و افرادی که به دنبال روش‌هایی سریعتر برای از بین بردن چین و چروک ها و رفع پیری صورت خود هستند می‌توانند از روش بوتاکس یا بوتاکس دائمی استفاده کند.

در این روش با تزریق سم بوتولونیوم موجب فلج کردن و عدم انقباض فیبرهای عضلانی می‌شود و همین کاهش انقباضات باعث می شود که از ایجاد چین و چروک خودداری شود و در نتیجه دوره پیری به انتها برسد. تزریق این ماده به گونه ای صورت می گیرد که به سایر عضلات آسیبی نرسد و تنها در همان نقطه که دچار چین و چروک زیادی می باشد، تزریق می گردد و در نتیجه بروز عوارض جانبی در این روش به حداقل می‌رسد. این روش درمانی کاملاً بدون درد و بدون عوارض بوده و به بی‌حسی هم نیاز ندارد.

از این روش برای مشکلات گوناگونی از جمله مشکلات بینایی، میگرن، گرفتگی های عضلانی، مصارف زیبایی نیز کاربرد دارد‌ از طرف دیگر در برخی مشکلات چشمی مانند چپی چشم یا پلک زدن بی اختیار و اسپاسم و اختلالات حرکتی در ستون فقرات نیز کاربرد زیادی دارد که مشهورترین کاربرد بوتاکس در رفع چین و چروک های صورت می باشد و معمولا پس از ۳ تا ۱۰ روز از تزریق این ماده تاثیر آن را به خوبی خواهید دید و بین ۵ تا ۶ ماه نیز بر روی محل تزریق باقی خواهد ماند.

هزینه بوتاکس دائمی با توجه به مقدار ماده ای که در این روش استفاده می شود و سطح مورد تزریق و همچنین تخصص و مهارت پزشک و کلینیکی که به آن مراجعه کرده اید، دارای قیمت ها و هزینه های متفاوتی خواهد بود.

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

بوتاکس صورت

بوتاکس صورت شامل تزریق بوتاکس به پیشانی، چشم ها،گونه ها، لب ها و چانه می باشد. در واقع تزریق در هر یک از این موارد ذکر شده شامل بوتاکس صورت میباشد. در صورت بوتاکس این منهطق رفع چین و چروک و رفع پیری پوست می گردد و در واقع داشتن صورتی بدون چین و چروک آرزوی هر فردی است و باعث جوانتر دیده شدن وی می گردد.

شما می‌توانید با استفاده از بوتاکس با روشی سریع به جوانی و زیبایی دست پیدا کنید. البته باید بدانید که این گونه تزریق در صورت نهایتاً تا ۶ ماه دوام خواهد داشت و شما برای ادامه این روند جلوگیری از چین و چروک صورت می بایست مجددا به تزریق بوتاکس اقدام کنید.

تزریق بوتاکس

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

هزینه و قیمت تزریق بوتاکس صورت

تزریق بوتاکس

انجام تزریق بوتاکس برای صورت با توجه به قسمت های مختلفی که برای صورت اقدام می کنید و همچنین برندهای مختلف بوتاکس می تواند دارای قیمت های متفاوتی باشد و همچنین تعداد تزریق ها برای افراد با مشکلات مختلف پوستی و چین و چروک ها دارای تعداد مختلفی می باشد. معمولاً برای انجام کل صورت برای بوتاکس با بوتاکس دیسپورت انگلیسی مبلعس بین ۲ تا ۳ میلیون تومان و با مسپورت ایرانی بین یک تا دو میلیون تومان هزینه می‌برد.

برندهای زئومین آلمان و همچنین نورونوکس کره نیز دارای قیمت متوسط بین ۲ تا ۴ میلیون تومان برای فول فیس می باشد. در قسمت های دیگر همچون پیشانی، زیر بقل و میگرن نیز قیمت های متفاوتی که به نسبت فول فیس کمتر است. البته باید دقت داشته باشید در مراکزی که با وعده قیمت کمتر ممکن است شما را وسوسه کنند، حتما از بوتاکس هایی با کیفیت پایین و بدون مجوز استفاده خواهند کرد. پس حتما در انتخاب کلینیک مورد نظر خود برای تزریق بوتاکس دقت لازم را به خرج دهید.

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

فواید بوتاکس صورت

بوتاکس علاوه بر زیبایی دارای فواید و مزایای دیگری نیز دارد که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

-درمان میگرن

-درمان برخی دردهای عضلانی بی اختیار

-درمان تعریق بیش از حد

-رفع پلک زدن بی اختیار

-رفع لبخند لثه ای

-درمان سردرد های شدید

-درمان تعریق بیش از اندازه کف دست و کف پا

-درمان های زیبایی از جمله برطرف کردن خطوط اخم و خنده، خطوط پیشانی، رفع چین و چروک، شلی و افتادگی صورت و… می باشد.

تزریق بوتاکس

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

عوارض بوتاکس

تزریق بوتاکس

هیچ عمل زیبایی بدون عارضه و زیان نمی‌باشد، بنابراین از آنجا که در روش بوتاکس نیز به تزریق نوعی سم به بدن می‌پردازند، از این موضوع مستثنی نیست، اما عوارض جانبی این روش بسیار کم و نادر می باشد.

برخی عوارض جانبی که هنگام تزریق این ماده بر روی صورت انجام می‌پذیرد، شامل افتادگی خیلی جزی ابرو یا پلک می باشد که معمولاً طی یک الی دو هفته از بین می رود و همچنین کبودی جزئی در نواحی تزریق سوزن می باشد و در برخی موارد ممکن است فرد دچار سردرد و سرگیجه شود که طی ۴۸ ساعت از بین خواهد رفت.

از طرف دیگر اگر پزشکان متخصصی که به صورت شما بوتاکس تزریق می‌کنند، از دوز بالایی از این ماده استفاده کنند صورت شما حالت یخ زد و بی حال و بی روح خواهد گرفت و زیبایی را به همراه نخواهد داشت.

بنابراین سعی کنید حتماً از پزشک متخصص و با تجربه ای در این زمینه بهره بگیرید که از علاوه بر استفاده از مواد باکیفیت و اورجینال از میزان دوز آن اطمینان داشته باشد.

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

بوتاکس مو

یکی از روشهای زیبا سازی و حالت دادن به موهای افراد استفاده از روش بوتاکس مو می باشد. خوب است بدانید که بوتاکس تنها برای رفع چین و چروک و زیبایی صورت کاربرد ندارد و می توانید برای زیبایی موهای خود نیز از این روش استفاده کنید.

بوتاکس مو می تواند از آن جمله درمان‌هایی باشد که باعث حذف وزی مو می گردد و از طرف دیگر درمان ضد پیری مو با بوتاکس یک درمان به عنوان نرم کنندگی عمیق می باشد که باعث بازسازی موهای شما می گردد.

البته موادی که در بوتاکس مو وجود دارد ترکیبی از مواد کلاژن، مرطوب کننده ها، تغذیه کننده ها، ویتامین های E و B و روغن خاویار می‌باشد که باعث می‌شود در الیاف های موجود در موها و هرگونه شکاف بین آن ها را پر کند و آن را به حالت ابریشمی و زیبا نشان دهد.

استفاده از بوتاکس مو وزی مو را از بین می برد و در واقع مو را به حالت صاف و ابریشمی تبدیل می‌کند. بوتاکس مو حاوی ویتامین ها، پروتئین ها و لیپید ها می باشد و نسبت به روش‌های مانند کراتین خطرات و عوارض بسیار کمی دارد و در واقع بوتاکس مو باعث پرپشت کردن موها، صاف کردن آن و باعث درخشش فوق العاده موها و نرمی و لطافت بیش از حد آنها می‌گردد.

تزریق بوتاکس

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

بوتاکس پیشانی

یکی از مهمترین قسمت های صورت که چین و چروک بر روی ظاهر آنها بسیار تاثیر می‌گذارد، پیشانی می باشد. معمولا با چین و چروک افتادن بر روی پیشانی و تولید خط اخم، افراد ظاهری پیرتر را به خود می‌گیرند و بنابراین بسیاری از افراد همواره بر این موضوع تاکید دارند که با تزریق بوتاکس موجب رفع چین و چروک در قسمت پیشانی خود گردند و به این ترتیب روند پیری خود را به تعویق بیندازند.

از جمله روش‌های مهم برای از بین بردن خطوط چین و چروک در قسمت پیشانی استفاده از بوتاکس پیشانی می باشد. از این طریق تزریق بوتاکس بر روی قسمت‌های چین و چروک اطراف چشم و خط از بین خواهد برد. زمانی که بوتاکس به قسمت پیشانی تزریق می شود، باعث می شود که ماهیچه پیشانی کاملا ریلکس شده و به سمت بالا کشیده شود و همین عاملی در جهت از بین رفتن چین و چروک روی پیشانی می باشد.

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

بوتاکس لب

برخی افراد دارای لب های پر از چین و چروک هستند و هنگام میکاپ کردن با مشکلات زیادی مواجه می گردند. علاوه بر این هنگام خنده و ری اکشن ها موجب به وجود آمدن خط خنده بر روی صورت خود می گردند. بنابراین پیشنهاد ما استفاده از بوتاکس لب برای رفع این چین و چروک ها می باشد.

باید دقت داشته باشید که استفاده از بوتاکس برای حجم دهی به لب نخواهد بود و نباید در این مورد از بوتاکس استفاده کرد و از طرف دیگر برخی افراد گمان می کنند با تزریق بیشتر این ماده موجب رفع بیشتر خطوط و چین و چروک می گردند، اما باید بدانید که تزریق سم بوتولنیوم می بایست در دوز استاندارد صورت پذیرد و در غیر اینصورت خطرناک خواهد بود.

تزریق بوتاکس

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

بوتاکس ابرو

تزریق بوتاکس

بوتاکس ابرو برای افرادی که دارای افتادگی پلک و همچنین چین و چروک در نواحی اک ابرو و یا بین ابروها هستند، گزینه بسیار مناسبی محسوب می گردند و در اثر رفع این چین و چروک ها از طریق بوتاکس ابرو می توانید موجب به وجود امدن ظاهری زیبا و جذاب در ابروهای خود گردید.

از طرف دیگر برخی تیک های عصبی در ناحیه ابروها صورت می پذیرد و شما می توتاید با استفاده از بوتاکس ابرو این تیک های عصبی را کاملا از بین ببرید و به این ترتیب جذابیت زیادی را برای خود خلق کنید.

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

مراقبت های قبل از تزریق بوتاکس

-عدم مصرف داروها و به خصوص رقیق کننده خون

-عدم مصرف ایبوپروفن یا استامینوفن

-عدم مصرف الکل حداقل یک ماه قبل از بوتاکس

-عدم مصرف دخانیات

-خودداری از برنزه کردن پوست یک هفته قبل از بوتاکس

-اطلاع دادن هر گونه بیماری و یا حساسیت به پزشک خود قبل از انجام عمل بوتاکس

-خودداری از انجام اصلاح صورت با وکس یک هفته تا ده روز قبل از بوتاکس

-در صورت افتاب سوختگی در ابتدا مشکل پوست خود را برطرف سازید، سپس به بوتاکس اقدام کنید.

-در صورت سابقه به بروز تبخال حتما پزشک خود را در جریان قرار دهید.

تزریق بوتاکس

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس

-تا ۲۴ ساعت پس از بوتاکس در معرض نور خورشید قرار نگیرید و پس از ان نیز حتما با مصرف ضدآفتاب از منزل خارج شوید.

-خودداری از انجام فعالیت های بدنی و ورزشی شدید تا یک هفته پس از بوتاکس، اما انجام فعالیت های بدنی معمولی بلافاصله پس از بوتاکس انجام پذیر است.

-بهتر است از لوازم ارایشی حداقل ۲۴ ساعت پس از انجام بوتاکس مصرف کنید.

-نتیجه واقعی بوتاکس را می توانید ده روز پس از انجام آن شاهد باشید.

-استفاده از کمپرس آب سرد به منظور رفع کبودی های احتمالی

-عدم لمس محل تزریق به مدت ۴ ساعت پس از بوتاکس

-تا ۴ ساعت پس از بوتاکس از دراز کشیدن به صورت طاق باز خودداری کنید.

-مصرف داروهای رقیق کننده خون بعد از بوتاکس ممنوع است.

-تا ۴۸ ساعت پس از بوتاکس از استفاده استخر، سونا و وان حمام خودداری کنید.

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

تزریق بوتاکس خط خنده

خط خنده در واقع خطی است که از کنار پره های بینی آغاز شده و تا کناره لب امتداد پیدا کرده است. البته این خط به هیچ عنوان عیب محسوب نمی گردد، اما زمانیکه سن شما افزایش پیدا کند، در اثر صحبت کردن و خندیدن این خط خنده بیشتر خود را به نمایش خواهد گذاشت و لذا پوست را افتاده تر خواهد کرد و صحنه ناخوشایندی را برای فرد ایجاد خواهد کرد.

بنابراین افراد می توانند با استفاده از روش بوتاکس، خط خنده خود را کاملا کاور کنند و به این ترتیب از ظاهر شدن این خط هنگام حرف زدن یا خنده جلوگیری کنند. محل تزریق بوتاکس دقیقا بر روی ماهیچه های خط خنده افراد می باشد و از این طریق ماهیچه ها تضعیف شده و هنگام خنده یا حرف زدن، خط و چین و چروک ها محو می گردد.

تزریق بوتاکس

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

تزریق بوتاکس بینی

تزریق بوتاکس

بوتاکس بینی یکی از روش های تکمیلی زیبایی بینی محسوب می گردد. خوب است بدانید که بوتاکس به هیچ عنوان جایگزین عمل حراحی زیبایی بینی نخواهد شد و در برخی مواقع برای رفع غوز و انحنای کم بینی و یا پر کردن برخی قسمت های گوشتی بینی و یا سر بالا کردن نوک بینی کاربرد دارد و لذا می تواند برای تکمیل کردن عمل جراحی بینی که مشکلات کمی را در پی داشته است و برای جلوگیری از جراحی ترمیمی انجام پذیرد. البته تزریق بوتاکس به صورت موقت خواهد بود و پس از شش ماه مجددا می بایست تزریق گردد.

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

تزریق بوتاکس زیر چشم

برخی افراد دارای مشکلاتی همچون گودی چشم، خطوط چین و چروک زیر چشم، سیاهی زیر چشم و همچنین چین و چروک اطراف چشم هستند.

در این موارد افراد می توانند از سایر روش های زیبایی همچون هیدرودرمی و… برای رفع تیرگی و گودی زیر چشم استفاده کنند، اما اگر به دنبال راه حلی سریع و بدون عارضه هستند‌، پیشنهاد ما استفاده از روش بوتاکس زیر چشم می باشد.

در این روش به ارامی بوتاکس بر روی عضلات بالای گونه و زیر چشم نزریق می گردد تا علاوه بر رفع چین و چروک، سیاهی و تیرگی زیر چشم را نیز از بین ببرد.

تزریق بوتاکس

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

تزریق بوتاکس گونه

تزریق بوتاکس

از پر طرفدارترین روش ها برای رفع افتادگی گونه ها، قرینه سازی و حجیم سازی گونه ها استفاده از روش بوتاکس گونه می باشد. در روش بوتاکس گونه با در نظر گرفتن میزان مشکلات گونه فرد و میزان بوتاکس لازم برای تزریق، علاوه بر جوانسازی پوست گونه، موجب رفع افتادگی گونه و برجسته سازی آن می پردازند.

در این روش فرد چند ساعت پس از تزریق می تواند به انجام فعالیت های شخصی خود بازگردد و هیچ مشکلی در این زمینه وجود نخواهد داشت و تنها با مراقبت های پس از بوتاکس می تواند گونه هایی صاف و یکدست و بدون چین و چروک را تجربه کند. انجام این روش موجب ظریفتر شدن صورت و ایجاد زاویه سازی در صورت می گردد.

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

تزریق بوتاکس چگونه انجام می شود؟

معمولا انجام روش بوتاکس کاملا ایمن و بدون درد است و به صورت سرپایی انجام می شود و نیاز به بستری شدن ندارد. پس از ارائه خواسته خود با پزشک مربوطه، پزشک شروع به تزریق بوتاکس در نواحی مورد نظر می کند.معمولا قبل از انجام بوتاکس از کمپرس اب سرد برای تخفیف درد استفاده می شود و یا نیم ساعت قبل از تزریق با بی حسی ملایم بیحس می گردد. در حین تزریق نیز قبل از ار تزریق جای تزریق کاملا استریل می گردد. سوزن های تزریق بوتاکس کاملا کوتاه و نازک هستند تا کمترین درد را به فرد منتقل کند.

اگه مایل به دریافت مشاوره رایگان هستید اطلاعات خود را وارد کنید

ماندگاری و دوام تزریق بوتاکس مسپورت و دیسپورت

اصلی ترین معیار یک صورت زیبا و بدون نقص داشت پوستی صاف و بدون چین و چروک میباشد . به مرور زمان و افزایش سن افراد دچار چین و چروک پوستی در نواحی مختلف صورت همچون گونه ، خط لبخند ، خط اخم و خطوط اطراف چشم  می شوند. بعضی از افراد این نقص را با تزریق بوتاکس از بین می برند . بوتاکس برند های متفاوتی دارد که ماندگاری انها نیز بر حسب برند ها و قیمت شون متفاوت می باشد که در ادامه به آن بیشتر خواهیم پرداخت . دو نوع از محبوب ترین و پرطرفدار ترین برندهای بوتاکس مسپورت و دیسپورت می باشد . بوتاکس مسپورت یک برند کاملا ایرانی است که شباهت بسیاری به برند بوتاکس مسپورت دارد. علت محبوبیت بوتاکس مسپورت نسبت به سایر رقبای ایرانی ای که دارد این است که عوارض کمتر و ماندگاری بیشتری دارد.چنانچه سیگار مصرف میکنید نباید توقع زیادی نسبت به ماندگاری بوتاکس داشته باشید . ماندگاری بوتاکس مسپورت بین 4 تا 7 ماه و ماندگاری بوتاکس دیسپورت بین 3 تا 6 ما می باشد.

4.7/5 - (6 امتیاز)